• Polski
  • English

O nas

Prowadzeniem szeroko rozumianej księgowości zajmujemy się od 1994 roku. Biuro Kama prowadzone jest przez doradcę podatkowego Katarzynę Siuta nr wpisu 08787.

Dodatkowo biuro posiada certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 24397/01 oraz wymagane prawem ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Zasady współpracy z klientem określa zawierana umowa. Jesteśmy zobowiązani do zachowania tajemnicy służbowej w trakcie trwania umowy o świadczenie usług jak i po zakończeniu współpracy. Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie z zasadami etyki zawodowej doradcy podatkowego.

Zarówno właściciel jak i pracownicy biorą udział w organizowanych  cyklicznie szkoleniach, co zapewnia solidność i rzetelność wykonywanych usług.

Nasz cel to pomoc podatnikom w prawidłowym stosowaniu prawa podatkowego. Obsługujemy zarówno firmy jednoosobowe  jak też średnie i duże spółki oraz stowarzyszenia.

Prowadzimy uproszczone formy księgowości (ryczałt, podatkowa księga przychodów i rozchodów) jak i pełną księgowość (księgi handlowe).

Na podstawie otrzymanego od Państwa pełnomocnictwa załatwiamy wszelkie formalności w Urzędach i ZUS. Udzielamy wszelkich niezbędnych porad i wyjaśnień.

Szybki kontakt

Biuro Rachunkowe KAMA
Siuta Katarzyna
ul. Zamkowa 17b
43-502 Czechowice-Dziedzice

20 lat zawodu doradcy podatkowego